האם אתם מתכננים לרכוש דירה מאדם פרטי או שבקרוב אתם עומדים לקבל את המפתחות לדירה החדשה שרכשתם מקבלן? אם כן, כדאי לבצע ביקורת ליקויי בנייה על ידי חברה מקצועית המתמחה בכך. ביקורת ליקויי בנייה בבתים נערכת על ידי מהנדס בנייה מקצועי ומוסמך וצוות מיומן הנעזר באמצעים טכנולוגיים חדשניים לאיתור ליקויי בנייה כמו רטיבות, פיצוצי צנרת, סדקים חבויים מהעין, וליקויי בנייה נוספים כמו חריגה מהיתרי הבנייה, חומרי גלם לקויים, בעיות איטום ובידוד ועוד. ביקורת מבנים מאפשרת לכם לגלות בזמן את ליקויי הבנייה וכך לקבל החלטה לגבי כדאיות העסקה, ובמידה ורכשתם דירה חדשה תוכלו להגיש לקבלן חוות דעת של מומחה על מנת שזה יתקן את הליקויים והמפגעים שנתגלו בבדיקה המקצועית.

לבחור חברת בדק עם מקצועיות וניסיון

כדי לגלות ליקויי בנייה בנכס חדש או משומש יש לקרוא לחברה מקצועית ומנוסה בתחום. החברה שולחת מהנדס בנייה מוכשר ומוסמך כדי לבדוק במיומנות גבוהה ליקויי בנייה כמו סטייה מתקני הבנייה, אי התאמה לתוכנית האדריכלית, גודל הדירה והחלוקה לחללים, בעיות איטום, ליקויים בתחום הבידוד, בעיות בריצוף ובחיפוי הקירות, בעיות צנרת ואינסטלציה, בעיות בתשתית החשמל ועוד. רק חברה מקצועית יכולה לסייע לכם לאתר את ליקויי הבנייה כיוון שיש מפגעים נסתרים ונחבאים מהעין שרק באמצעות מכשור מקצועי ניתן לגלות. בנוסף, במהלך הבדיקה ניתן לבצע גם מדידות קרינה כדי לאתר בעיות העלולות לסכן את חייכם וחשוב לדעת כי חשיפה לקרינה אלקטרומגנטית גבוהה עלולה לגרום להתפרצות מחלות קשות.

לפי כמות הליקויים תקבלו אומדן על כדאיות העסקה

כאמור, ביקורת ליקויי בנייה בבתים מבצעים בעת קבלת מפתח מקבלן או לפני רכישת נכס כמו דירה יד שנייה. באמצעות הביקורת המקצועית ניתן לאתר את כל ליקויי הבנייה בנכס ולקבל החלטה האם לרכוש את הדירה או הבית הפרטי, איזה תיקונים יש לבצע, האם הנכס ראוי למגורים או שיש להתרחק ממנו, ומקבלים חוות דעת מקצועית גם לגבי עלויות התיקון, כך שניתן לקזז את העלויות ממחיר המכירה. חשוב לא לקחת סיכון מיותר בעת רכישת נכס ועליכם לזכור כי מדובר בהוצאה כספית גבוהה, ולרוב בהתחייבות למשכנתא ארוכה, לכן ביקורת ליקויי בנייה היא שלב קריטי והכרחי לבדיקת כדאיות העסקה.